سه شنبه , 2 مرداد 1403 - 3:52 بعد از ظهر

ده محصول برتر لوازم خانگی کوچک سال۱۴۰۰/جاروبرقی کروم پارس‌خزر محصول سال لوازم خانگی کوچک ایران

ده محصول برتر لوازم خانگی کوچک سال۱۴۰۰/جاروبرقی کروم پارس‌خزر محصول سال لوازم خانگی کوچک ایران

ده محصول برگزیده لوازم خانگی کوچک در گردهمایی(نمایشگاه) سالیانه انتخاب شدند و جاروبرقی کروم پارس‌خزر، آون توستر ۴۵۰۷ تولیپس و پلوپز۵۴۳۶ ویداس در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

ده محصول برتر لوازم خانگی کوچک(لوازم برقی) گردهمایی(نمایشگاه) سالیانه به انتخاب شبکه لوازم خانگی به رای فعالین صنفی به عنوان متخصصین اصلی این حوزه گذاشته شد که در نتیجه جاروبرقی کروم پارس‌خزر با کسب ۱۴درصد آراء به عنوان محصول سال۱۴۰۰ لوازم خانگی کوچک ایران انتخاب شد.

آون توستر ۴۵۰۷ تولیپس با کسب ۱۳درصد و پلوپز ۵۴۳۶ ویداس با کسب ۱۲درصد در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در ادامه جاروبرقی ۴۴۰۰پاکتین با ۱۰درصد(۲۶۴رای)، چای‌ساز ۵۲۳ ناساالکتریک با ۱۰درصد(۲۵۹رای)، چرخ خیاطی SPD جانتک با ۹درصد(۲۴۶رای) و اتوبخار وینو با ۸درصد(۲۳۰رای) در جایگاه چهارم تا هفتم قرار گرفتند.

دیجِی اسپیکر وکال لومکس (با ۲۱۹رای)، جاروبرقی اسپایدر لایف (با ۲۱۳رای) و جاروبرقی ۴۸۰۰تکنولایو (با ۲۱۱رای) در جایگاه هشتم تا دهم محصول لوازم خانگی کوچک سال۱۴۰۰ قرار گرفت.

امسال محصول سال لوازم خانگی ایران در دو بخش لوازم خانگی بزرگ و کوچک انتخاب شد و نتایج بالا مربوط به بخش لوازم خانگی کوچک(لوازم برقی) میباشد.

بدون تردید هر ده محصول این رده‌بندی جایگاه ارزشمندی دارند و نام آن‌ها برای همیشه در تاریخ لوازم خانگی ایران به عنوان محصولات برتر سال۱۴۰۰ ثبت و ضبط و ماندگار خواهد شد.

 

 

مطلب پیشنهادی

لباسشویی جدید ال‌جی آسیب به لباس‌ها را تا ۳۰درصد کاهش میدهد

لباسشویی جدید ال‌جی آسیب به لباس‌ها را تا ۳۰درصد کاهش میدهد ماشین لباسشویی جدید ال‌جی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *