پنجشنبه , 30 فروردین 1403 - 2:19 قبل از ظهر

سامسونگ از همکاری خود با شرکت ایرباس خبر داد.

سامسونگ از همکاری خود با شرکت ایرباس خبر داد.

سامسونگ به تازگی اعلام کرده که قرار است همکاری‌هایی با شرکت ایرباس داشته باشد، که یکی از این موارد استفاده از دستگاه‌های مقاوم آن در بخش‌های مختلف است.

به گزارش شبکه لوازم خانگی، سامسونگ به تازگی اعلام کرده که قرار است در زمینه دستگاه‌های مقاوم خود با شرکت ایرباس همکاری کند. این شرکت گفته که این همکاری موجب می‌شود تا تعداد چهارصدهزار دستگاه گلکسی مقاوم خود را در اختیار کارمندان وزارت کشور فرانسه و دیگر شعبه‌های ایرباس در خارج از فرانسه قرار دهد.

دستگاه‌های انتخاب شده برای این طرح شامل گوشی هوشمند گلکسی XCover6 پرو و تبلت گلکسی تب Active3 هستند که به ویژه برای نیازهای پلیس ملی، اداره‌های آتش نشانی و امنیت مدنی مناسب خواهند بود.

این مشارکت بخشی از پروژه‌ای است که توسط فرانسه به نام شبکه رادیویی آینده (RFF – Reseu Radio Du Futur) رهبری می‌شود و هدف آن نوسازی ارتباطات نیروهای امنیتی داخلی و حرکت از فن‌آوری‌های باند باریک به شبکه‌های 4G و 5G است.

آقای چوی معاون اجرایی و رئیس تیم جهانی موبایل B2B و MX Business در شرکت سامسونگ، گفته که انتخاب این شرکت کره‌ای یک افتخار بزرگ است و تیم او از اینکه دستگاه‌های مقاوم به بخشی از پروژه‌های بزرگ تبدیل شوند، هیجان‌زده هستند.

اریک داوالو مدیر فروش و برنامه‌های اروپا در ایرباس هم افزوده که امنیت یک «زمینه بسیار دشوار» است و سامسونگ خود را به عنوان یک شریک برای ما، از پیش تثبیت کرده است و فن‌آوری پیشرو را به ما ارائه می‌دهد که کاملا با مداخلات حیاتی نیروهای امنیتی و نجات سازگار است.

مطلب پیشنهادی

جهیزیه و مهریه معاف از مالیات است

جهیزیه و مهریه معاف از مالیات است سخنگوی سازمان مالیاتی: طبق ماده۱۴۴ جهیزیه منقول و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *