چهارشنبه , 19 بهمن 1401 - 7:51 قبل از ظهر

سامسونگ بزرگترین نمایشگاه خود را در خاورمیانه افتتاح کرد.

سامسونگ بزرگترین نمایشگاه خود را در خاورمیانه افتتاح کرد.

نمایشگاه SmartThings Home سامسونگ برای اولین‌بار در خاورمیانه افتتاح شده که به مصرف‌کنندگان این فرصت را میدهد تا ضمن بازدید نزدیک از محصولات برگزیده این شرکت، در طی جلسه‌ها و کارگاه‌های آموزشی با مفهوم «خانه آینده» آشنا شوند.

به گزارش شبکه لوازم خانگی، این نمایشگاه در دبی و دارای چهار فضای مختلف شامل سرگرمی‌های خانگی، دفترکار خانگی، کار و بازی و میز خلاقیت خانگی تشکیل شده است.

الکس لیم، رئیس بخش خاورمیانه و شمال آفریقای شرکت سامسونگ در مورد این نمایشگاه می‌گوید: «ما بسیار خرسندیم که SmartThings Home سامسونگ را به این منطقه آورده‌ایم. نمایشگاه جدید این فرصت را برای افراد فراهم میکند تا اکوسیستم جدیدی که در آن تمامی دستگا‌ها به همدیگر متصل هستند را تجربه کنند. این موضوع به ما امکان میدهد که به کاربران خود نزدیکتر باشیم و به آن‌ها فرصت میدهد تا به شکل یکپارچه با محصولات ما تعامل داشته باشند و از نزدیک ببینند که خانه آینده چگونه خواهد بود. ضمن اینکه افتتاح این نمایشگاه در منطقه خاورمیانه میتواند ضمن پاسخگویی به نیازهای مصرف‌کنندگان، جایگاه سامسونگ را در این منطقه تقویت کند، در این راستا ما همچنان به ارائه راهکارهای هوشمند برای خانه‌های کاربران در تمامی بخش‌ها ادامه می‌دهیم».

در این نمایشگاه سرویس‌های مرتبط با یکپارچه‌سازی هوشمند و دستگاه‌های متصل سامسونگ در تمامی بخش‌ها شامل: آشپزی، مراقبت از لباس، نگهداری از حیوانات خانگی، تصفیه‌کننده هوا و محصولات گلکسی در کنار هم به شکل متمرکز قرار گرفته‌اند. این فضا به بازدیدکنندگان امکان میدهد تا کارکرد اجزای مختلف خانه‌های هوشمند آینده را مشاهده و بررسی کنند. براساس برنامه‌های طراحی شده قرار است تا سال 2023 تمامی وسایل خانگی سامسونگ به قابلیت وای‌فای متصل و با ویژگی SmartThings سازگار شوند.

برای بازدیدکنندگان نمایشگاه، جلسات و کارگاه‌های آموزشی مرتبط با هر چهار فضا، طراحی شده تا نحوه استفاده حداکثری از قابلیت‌های خانه آینده را آموزش ببینند. در این جلسات، کاربران یاد میگیرند که چگونه سرگرمی‌های بیشتری را برای حال بهتر در کنار غذای سالم و تفریحات خانوادگی تجربه کنند یا با رفتن به بخش کاری خانه و یادگیری نکات و ترفندهایی برای تمرکز بهتر، شرایط بهتری را در مسیر شخصی خود تجربه کنند.

 

 

 

 

مطلب پیشنهادی

خانه مادیران در بابل افتتاح شد.

خانه مادیران در بابل افتتاح شد. یازدهمین خانه مادیران در شهر بابل افتتاح شد. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *