شنبه , 8 مهر 1402 - 10:48 قبل از ظهر

سری ساندبارهای جدید سامسونگ رونمایی شد.

سری ساندبارهای جدید سامسونگ رونمایی شد.

سامسونگ به تازگی از جدیدترین طیف ساندبارهای سری HW-Q و HW-C خود رونمایی کرده است.

به گزارش شبکه لوازم خانگی، این شرکت قبلاً برخی از مدل‌های سریS را در بازارهایی مانند هند عرضه کرده است و اکنون این برند از چند ساندبار جدید در آمریکای شمالی رونمایی کرده است.

ساندبار HW-Q990C سامسونگ پرچمدار بوده که به لطف فناوری صدای فراگیر خود که توسط Dolby Atmos توسعه یافت، برای ارائه تجربه شنیداری عالی طراحی شد. این مدل صدای 11.1.4 کاناله را ارائه میدهد و حتی میتواند با بلندگوهای تلویزیون سامسونگ برای عملکرد چند کاناله همگام شود.

این مدل همچنین دارای فناوری Q Symphony 3.0 برای بهبود صدا است، در حالی که کنترل صوتی را نیز دربرمیگیرد و حتی میتوان آن را از طریق WiFi یا دستگاه SmartThings کنترل کرد. HW-Q900C صدا 7.1.2 کاناله را به همراه Wireless Dolby Atmos برای بهبود عمق و وضوح در برمیگیرد.

در کنار سری Q، سامسونگ سری C را نیز معرفی کرد که شامل دو مدل جدید به نام‌های ساندبار HW-C450 و HW-C400 می شود. اولی یک ساندبار با صدای 2.1 کاناله است که با یک ساب ووفر نیز ارائه میشود که تقویت باس را برای بهبود باس تنها با یک لمس ارائه می‌دهد. علاوه بر این، ساندبار سریC میتواند از طریق بلوتوث به تلویزیون‌ها متصل شوند و همچنین از ویژگی‌های مفیدی مانند حالت بازی، Adaptive Sound Lite و حالت شب پشتیبانی میکند که به کاهش خودکار صدا و فشرده‌سازی باس کمک کرده تا اطمینان حاصل شود افراد دیگر در خانه اختلالی را شاهد نیستند.

به غیر از سریC، مدل‌های ساندبار جدیدی نیز وجود دارد که به ساندبار موجود سریS می پیوندد. اینها شامل ساندبار جدید HW-S800B Ultra-Slim شده که دارای ارتفاع و عمق کمتر از 2اینچ است. این به آن امکان میدهد علی رغم فرم فشرده و فرمت بلندگوی همه کاره، یک طراحی مینیمالیست ارائه دهد. این ساندبارها همچنین دارای Dolby Atmos بوده و صدا 3.1.2 کاناله دارد.

از سوی دیگر، مدل معمولی HW-S800B که برای ترکیب یکپارچه با اتاقی که در آن قرار داده شده، ساخته شده است. این مدل با یک ساب ووفر 6.5اینچی و یک رادیاتور غیرفعال 8اینچی برای عمق بیشتر ارائه میشود.

مدل بالاتر سریQ با قیمت 619دلار برای مدل HW-Q700C به فروش میرسد. در همین حال، مدل HW-Q800C و HW-Q990C به ترتیب 799دلار و 1599دلار قیمت دارند. در نهایت مدل HW-C450 با قیمت 169دلار و مدل HW-C400 با قیمت 139دلار عرضه خواهد شد. مجموعه جدید ساندبارهای2023 را میتوان از امروز از طریق وب‌سایت رسمی در آمریکای شمالی خریداری کرد و به‌زودی عرضه جهانی آن آغاز می‌شود.

مطلب پیشنهادی

آبمیوه‌گیری جدید ادمیلسون رونمایی شد.

آبمیوه‌گیری جدید ادمیلسون رونمایی شد. شرکت لوازم خانگی ادمیلسون از آبمیوه‌گیری جدیدی رونمایی کرد. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *