جمعه , 1 بهمن 1400 - 7:50 قبل از ظهر

نوروزپور: استقبال از غرفه و محصولات امرسان، وظیفه ما را سنگین میکند و تلاش و پیشرفت روز افزون را می‌طلبد.

نوروزپور: استقبال از غرفه و محصولات امرسان، وظیفه ما را سنگین میکند و تلاش و پیشرفت روز افزون را می‌طلبد.

مدیر روابط عمومی گروه امرسان در حاشیه نمایشگاه لوازم خانگی ارومیه از افزایش بازدیدکنندگان خبر داد و گفت: استقبال از غرفه و محصولات امرسان، وظیفه ما را سنگین میکند و تلاش و پیشرفت روز افزون را می‌طلبد.

به گزارش شبکه لوازم خانگی، محمود نوروزپور پیرامون مشارکت فعال برند امرسان در نمایشگاه ارومیه، اظهار کرد: طبق روال و سنت شرکت صنایع امرسان به جهت مشارکت و حضور پررنگ در کلیه نمایشگاه‌های لوازم خانگی سراسر کشور، امرسان در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی ارومیه حضور یافت.

وی ادامه داد: در روز نخست و افتتاح نمایشگاه، مدیران صنفی ارومیه مانند آقای حسن زاده رئیس اتحادیه لوازم خانگی و آقای طاهرپور رئیس اتاق اصناف آذربایجان غربی در غرفه امرسان حضور یافتند.

مدیر روابط عمومی گروه امرسان بیان داشت: حضور مدیران صنفی و همچنین کسبه محترم و مردم غیور استان آذربایجان غربی و استان‌های همجوار در غرفه امرسان و بازدید از محصولات و دستاوردهای امرسان برای ما بسیار افتخارآمیز و دلگرم کننده بود.

نوروزپور درخصوص افزایش چشمگیر بازدیدکنندگان، عنوان کرد: با پدیدار شدن ویروس منحوس کرونا در دو سال گذشته و محدودیت‌هایی که ایجاد شد، اکنون اشتیاق گروه‌های صنعتی و مردم(بازدیدکنندگان) به مشارکت در نمایشگاه‌ها بیشتر شده است.

وی ادامه داد: با کاهش محدودیت‌های کرونا، برند امرسان محصولات جدید خود را در نمایشگاه‌های چندماه اخیر عرضه کرد و خوشبختانه در ارومیه نیز با کمک و همراهی مهندس یوسف‌نژاد با قدرت حضور یافتیم و این میزان استقبال از غرفه و محصولات امرسان، وظیفه ما را سنگین میکند و تلاش و پیشرفت روز افزون در ارائه کالا و خدمات را می‌طلبد.

 

 

 

 

مطلب پیشنهادی

گفتگوی مدیرعامل کِلِور با مخاطبان شبکه

گفتگوی مدیرعامل کِلِور با مخاطبان شبکه حسن جلالی، مدیرعامل کلور در گفتگویی به مناسبت گردهمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *