سه شنبه , 16 خرداد 1402 - 6:19 قبل از ظهر

وزارت صمت از گران‌فروشی تولیدکنندگان جلوگیری کند.

وزارت صمت از گران‌فروشی تولیدکنندگان جلوگیری کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزارت صمت باید با تشدید نظارت‌ها از افزایش قیمت و گرانفروشی جلوگیری کند تا برخی تولیدکنندگان با افزایش نرخ ارز، قیمت محصولات تولیدی خود را بدون توجه به میزان ارزبری آن افزایش ندهند.

به گزارش شبکه لوازم خانگی، الله‌وردی دهقانی درباره گرانی لوازم خانگی، گفت: با رشد نرخ ارز برخی تولیدکنندگان بدون توجه به میزان ارزبری محصولات تولیدی خود، قیمت را افزایش میدهند این در حالی است که باید با آنالیز مناسب میزان ارزبری هر محصول و این موضوع که رشد نرخ ارز چه میزان بر قیمت تمام شده تاثیر دارد، مشخص شود.

وی افزود: وزارت صمت باید با تشدید نظارت‌ها از افزایش قیمت و گرانفروشی جلوگیری کند تا برخی تولیدکنندگان با افزایش نرخ ارز، قیمت محصولات تولیدی خود را افزایش ندهند.

وی اضافه کرد: ایجاد بازار انحصاری برای برخی از کالاها باید به گونه‌ای باشد که تولیدکنندگان از این فرصت برای بهبود کیفیت و کاهش قیمت تمام شده تولید استفاده کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: همه باید در کنار هم برای رونق تولید و ایجاد رفاه برای مردم تلاش کنند و گرانی نرخ ارز نباید به فرصتی برای سوءاستغاده برخی برای گران کردن کالاها تبدیل شود.

مطلب پیشنهادی

توقیف ظروف کریستال در لردگان

توقیف ظروف کریستال در لردگان یک کامیون حامل ظروف کریستال به اتهام قاچاق در شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *